Шановні студенти! Щиро вітаємо з Міжнародним днем студента! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, результативних сесій, щирих друзів! Нехай студентські роки будуть незабутніми! Адміністрація та педагогічний колектив коледжу
![З днем студента-2021](http://ct-college.net/wp-content/uploads/2021/11/Den_Stud.jpg)
Відокремлений структурний підрозділ "Харківський комп'ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ "ХПІ"
Шановні студенти! Щиро вітаємо з Міжнародним днем студента! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, результативних сесій, щирих друзів! Нехай студентські роки будуть незабутніми! Адміністрація та педагогічний колектив коледжу