День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

В ці травневі дні, 8 та 9 травня, Україна та весь світ святкують Дні пам`яті та примирення.
73 роки тому звершилася кривава війна, яка роками хвилями котилася через всю Україну. Мільйони загиблих українців, мільйони скалічених доль, родинних трагедій…

У Харківській області сьогодні, 9 травня, з ініціативи голови обласної державної адміністрації (ОДА) Юлії Світличної проходять заходи за участю ветеранів війни та воїнів АТО, з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.   Представники коледжу разом з головою ХОДА, ветеранами Другої світової, воїнами АТО і «афганцями» взяли участь у покладанні квітів до монументальної стели загиблим воїнам на Висоті маршала Конєва. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої пролунав військовий салют.

«Українці понесли непоправні втрати у Другій світовій війні, але своєю мужністю, силою і сміливістю зробили незаперечний внесок в перемогу. І разом з усім світом в ці дні ми говоримо:» Ніколи знову «. Ми поділяємо з десятками народів загальну перемогу і спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. і так само — тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору «, — зазначила Юлія Світлична.

Share
Show Buttons
Hide Buttons