«Зустрічі на межі війни»

«Зустрічі на межі війни»

Студенти та викладачі Харківського комп`ютерного-технологічного коледжу прийшли на виставку «НЕОГОЛОШЕНА ВІЙНА-СОЛДАТЦЬКІ ФОТОГРАФІЇ», що демонструється на волонтерському пункті «Південний пост» (готель «Експрес» 3-й поверх, Харківського Південного залізничного вокзалу) не з пустими руками. Без зайвого галасу вони принесло декілька ящиків солодощі для солдат.

Так трапилось, що мені ці лекції-зустрічі доводиться проводити одному , бо мої сердешні друзі-співавтори Мишко та Олексій, в ці дні роблять все можливе і неможливе, що врятувати найголовнішого автора виставки — Віктора Дяченка, який вже який день знаходиться на межі і смерті…
Приємно здивувала, на відміну від інших школярів,ось ця продвинута комп’ютерна молодь, що вони достатньо обізнані про сучасні події на Сході України. Ось лише про причини і наслідки російсько-української війни, вони не знають…

Юрій Ворошилов

«Щоб перемогти у війні, потрібно розуміти масштаб війни та цілі учасників війни. Натомість українська держава замість дослідницьких гуманітарних інститутів створила пропагандистські структури…»

Сергій Дацюк, український сучасний філософ, із виступу на Львівському Безпековому Форумі (30 листопада – 1 грудня 2017 року).

 

Share
Show Buttons
Hide Buttons