З ініціативи відділ охорони праці та адміністрації коледжу та запідтримки Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD в Україні, відбулася онлайн-зустріч з представниками фонду щодо зменшення кількості постраждалих від вибухонебезпечних предметів.
Коледж виражає щиру подяку Департаменту науки і освіти ХОВА та представникам Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD в Україні за організацію та надану інформацію, яка дасть можливість почуватися нашим студентам і співробітникам більш впевненіше в дотриманні техніки безпеки з вибухонебезпечними предметами.
![Онлайн-лекція з мінної безпеки](http://ct-college.net/wp-content/uploads/2023/12/Social-Media.webp)