25 вересня 2021 року в спортивній залі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася товариська зустріч з волейболу між збірними дівчат ХНУМГ ім. О.М. Бекетова і ВСП «Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ «ХПІ».
Наша збірна являла собою симбіоз молодості і досвіду, до її складу ввійшли студентки 1 – 4 курсів. Метою товариської гри була перевірка рівня готовності і команди в цілому, і її найближчого резерву до щорічних змагань «Спорт протягом життя».
Гра наочно показала проблеми яким слід приділити першочергову увагу в навчально-тренувальному процесі.
Дякуємо всім учасницям товариської зустрічі та зичимо їм якомога повніше реалізувати свій спортивний потенціал у майбутньому!!!
![Товариська зустріч з волейболу](http://ct-college.net/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-27_10-37-47-1170x878.jpg)