Випускний вечір у коледжі

Випускний вечір у коледжі

02 березня у коледжі відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальності «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».
Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Іриною Іванівною Дідух. Щастя викладача приховане у талановитих вихованцях, в їх розумних, не по-юнацьки мудрих поступках, у шанобливому ставленні до науки. Викладачі коледжу – щасливі люди, бо навчили, виховали, створили справжніх професіоналів, так потрібних Україні.
Урочистості проходять в родинній атмосфері, тому й виступи директора, гостей, батьків, студентів, викладачів коледжу по-особливому трепетні. Впродовж більш як трьох років незмінною помічницею та порадницею була для випускників Світлана Василівна Мірошник – класний керівник навчальної групи. У вітальному слові Світлана Василівна ствердила істину, що у коледжі навчають та виховують не лише висококваліфікованих фахівців, а й справжніх людей.
У цей святковий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Плин часу неминучий, тому коледж чекає нових студентів, молодих натхненних сміливих, щоб писати нову сторінку історії навчального закладу. Отож, далі буде…
Олександр КОЛІСНИК

Share
Show Buttons
Hide Buttons