Захист дипломів

19 по 29  червня 2017 року в ВСП "ХКТФК НТУ "ХПІ" Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»  відбувся захист дипломних проектів студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальностей: 5.05050305 Виробництво гідравлічних і пневматичних засобів автоматизації, 5.05050303 Виробництво верстатів з програмним управлінням і роботів, 5.05050202 Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів, 5.05010301 Разработка програмного забезпечення та 5.05010101 Обслуговування програмних систем та комплексів за ОКР «Молодший спеціаліст».

Представлені до захисту дипломні проекти були присвячені вивченню актуальних питань підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх фінансово-господарської діяльності, розвитку економіки країни. Всі студенти показали високий рівень захисту дипломних проектів .

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація «Молодший спеціаліст» присвоєна всім  студентам-випускникам.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що викладацький склад Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу готує висококваліфікованих молодших спеціалістів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

 

 

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Show Buttons
Hide Buttons