Екскурсія студентів на АТ «Турбоатом»

Екскурсія студентів на АТ «Турбоатом»

В рамках навчального процесу студенти 2 курсу спеціальністі «Галузеве машинобудування» проходять слюсарну практику, метою якої є формування, розвиток та вдосконалення набутих в процесі навчання теоретичних знань та отримання власного практичного досвіду.
14 лютого студенти групи ГМ-218, разом з керівником практичного навчання Рязановим А.М. відвідали одне з найбільших у світі турбінобудівних підприємств АТ «Турбоатом». Виготовлені АТ «Турбоатом» турбіни надійно працюють в різних країнах світу.
В рамках екскурсії студенти відвідали музей історії величезного підприємства, який за часи свого існування зібрав величезну колекцію експонатів, серед яких — цікаві матеріали і документи, що стосуються розвитку заводу, фотографії та моделі турбін і інших механізмів, які виробляються на підприємстві.
Студенти також мали можливість ознайомитися не тільки з історією розвитку підприємства та з експонатами діючих моделей турбін, а і відвідати виробництво. Також студенти ознайомилися з замкнутим циклом виробництва: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження в цеху наладки та зборки турбін.
Колектив ВСП "ХКТФК НТУ "ХПІ" висловлює вдячність керівництву та колективу АТ «Турбоатом» за особливу увагу до практичної підготовки студентів та за можливість наблизити їх до ознайомлення з реальним підприємством та його діяльністю.
Олександр Колісник

Share
Show Buttons
Hide Buttons