11 квітня відбувся День відкритих дверей Відокремленого структурного підрозділу «Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ «ХПІ» який проходив у двох форматах одночасно -OFFLINE та ONLINE. Учасники ознайомились з діяльністтю навчального закладу, спеціальностями, викладачами та адміністрацією. Отримали відповіді на свої питання та прийняли участь у вікторині за яку переможці отримали подарунки.
![OFFLINE/ONLINE День Відкритих Дверей](http://ct-college.net/wp-content/uploads/2024/04/photo_31_2024-04-14_19-21-14-1170x878.jpg)