партнери

Харківський Комп’ютерно-Технологічний Коледж співпрацює з багатьма відомими партнерами, отримуючи від них інвестиційні вклади, а так само місця для працевлаштування студентів-випускників. Серед партнерів можна зустріти і компанії зі світовими іменами, і компанії / підприємства діючі тільки на території України.

HEIDENHAIN (DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH)

Logo-300dpi

Компанія HEIDENHAIN (DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH) розробляє і виробляє датчики вимірювання лінійних і кутових переміщень, датчики обертання, пристрої цифрової індикації і системи числового програмного керування для задач позиціонування, що вимагають високої точності. Продукція компанії HEIDENHAIN застосовується, насамперед, у високоточних верстатах і пристроях з виробництва та подальшій обробці електронних компонентів. За допомогою обширних ноу-хау в області розробки і виробництва вимірювальної техніки та систем ЧПУ створюються важливі передумови для автоматизації обробних машин і пристроїв у майбутньому.

ПАТ «Киевстар» 

02

       ПАТ «Київстар»  — українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги мобільного зв’язку (у стандартах GSM-EDGE та UMTS-HSPA+) і доступу до мережі Інтернет (на базі технології FTTB). На початок 2015 року є найбільшим оператором мобільного зв’язку (понад 25 млн. абонентів), а також одним із найбільших інтернет-провайдерів (близько 800 тис. підключень широкосмугового доступу) в Україні. ПрАТ «Київстар» заснований у 1994 році, його головний офіс розташований у Києві. Компанія належить до міжнародного холдингуVimpelCom Ltd. (Нідерланди). За підсумками 2014 року, Київстар став одним з 32 українських компаній, які потрапили до рейтингу 500 найбільших компаній Східної Європи за версією американської консалтингової групи Deloitte.

Microsoft Corporation

Microsoft_logo_(2012).svg

         Корпорація Майкрософт  — багатонаціональна корпорація комп’ютерних технологій із всесвітнім продажем в 39 790 млн долл. США (2005) і 71 553 працівниками в 102 країнах (липень 2006) є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення. Головний офіс розташований в корпоративному кампусі вРедмонді, штат Вашингтон. З 2003 в Україні діє компанія ТОВ «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України. У 2009 Україна стала учасницею Програми урядової безпеки Microsoft (Government Security Program). В рамках програми компетентні органи отримують доступ до коду операційної системи Microsoft, а також до технічної документації та консультацій фахівців. У березні 2012 ряд продуктів Microsoft отримали сертифікати Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що підтверджує їхню відповідність вимогам технічного захисту інформації в державі.

Партнерські програми: MS Office 365, DreamSpark premium

Gameloft

logo_gameloft

Gameloft — провідний світовий розробник і виробник завантажуваних відеоігор, Gameloft ® з 2000 року зарекомендував себе як один з кращих новаторів у цій галузі. Gameloft створює ігри для всіх цифрових платформ, включаючи мобільні телефони, смартфони та планшети (у тому числі Apple ® IOS ® і Android пристрої), ігрові приставки та консолі.
Gameloft співпрацює з провідними міжнародними брендами, такими як UNO ®, Spider-Man ®, James Cameron’s Avatar ™, Ferrari ® і Sonic Unleashed ®.На сьогоднішній день продажу Gameloft зросли до 3 ігор в секунду. Ігри продаються 180 операторами мобільного зв’язку в 100 країнах світу. 50 ігор компанії з 250, присутніх у каталозі, досягли мільйонної позначки за кількістю продажів. Студії Gameloft розташовані по всьому світу. Вони є в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Сіетлі, Монреалі, Мехіко, Буенос-Айресі, Парижі, Лондоні, Кельні, Відні, Мілані, Мадриді, Лісабоні, Копенгагені, Варшаві, Делі, Сеулі, Пекіні, Гонконгу, Токіо і Сіднеї . Виробнича команда Gameloft є найпотужнішою в галузі, об’єднуючи більш ніж 5000 інженерів, розробників і дизайнерів в 40 країнах світу.
Вже більше чотирьох років, з квітня 2007 року, Компанія має офіс у Харкові. До складу команди харківських розробників входять програмісти на мовах Java, С ++, дизайнери 2D і 3D графіки. З нами також працюють програмісти PHP рівня новачків і професіоналів над проектами компанії в області eCommerce, Global WEB Systems і Game Development.
Харківська студія стрімко розвивається. Ми запрошуємо Вас приєднатися до компанії розробників ігор для мобільних телефонів — проявити Ваші творчі здібності, привнести хвилюючий елемент гри у Ваше життя.

Sigma Software

logo

Sigma Software надає високоякісні ІТ послуги для клієнтів в таких сферах, як електронний бізнес, документообіг, телекомунікації, військова галузь, авіаційно-космічна промисловість, банківська справа, фінанси і нерухомість, а також у сфері туризму, індустрії розваг і розробки ігор.

Три основні напрями бізнесу компанії — розробка та підтримка програмного забезпечення, розробка програмного забезпечення на замовлення, в тому числі розробка рішень під мобільні пристрої, ІТ консалтинг в різних сферах, зокрема у сфері електронного бізнесу, документообігу та роботи з проблемною заборгованістю.

NIX Solutions

Компанія NIX Solutions була заснована в 1994 році і до теперішнього часу перетворилася на одного з найбільших флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима. Багата історія, міцні традиції, інноваційний комплексний підхід до вирішення завдань клієнтів і реальна турбота про їхній бізнес є основою успіху компанії і дозволяють їй динамічно розвиватися, постійно розширюючи перелік надаваних послуг і підвищуючи їх якість.

Все різноманіття послуг, що надаються компанією, можна розділити на кілька напрямів. Довгий час однією з основних сфер діяльності NIX Solutions була розробка ПЗ на замовлення. Пізніше акцент став зміщуватися у бік підтримки існуючого ПЗ. Окремим напрямком роботи компанії є розробка власних продуктів. Цей напрямок на даний момент є швидше прикладним і розвивається в основному в рамках роботи над великими проектами або паралельно з інноваційними дослідженнями. Результатом діяльності в цьому напрямку стала серія додатків для iPhone, їх аналоги для Android і деякі вузькоспеціальні програми.

ПАТ «Турбоатом»

logo-main-ua

ПАТ «Турбоатом»  належить до числа найбільших підприємств світу з проектування та виробництва:

 • парових турбін для:
  • теплових електростанцій (ТЕС);
  • теплоелектроцентралей (ТЕЦ);
  • атомних електростанцій (АЕС).
 • гідравлічних турбін для:
  • гідроелектростанцій (ГЕС):
  • гідроакумулюючих електростанцій (ГАЕС).
 • гідравлічних затворів для ГЕС, ГАЕС і насосних станцій.
 • іншого енергетичного обладнання.

Виробничі можливості дозволяють випускати на рік парових і гідравлічних турбін загальною розрахунковою потужністю відповідно 8 млн. кВт і 2 млн. кВт.

Виробництво турбін здійснюється за замкнутим циклом: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження.

Індустріальна група УПЕК

logo

        Індустріальна група УПЕК — одна з найбільших в Україні приватних компаній, що займає лідируючі позиції в декількох продуктових сегментах і виробництві компонентів для найбільших конвеєрів СНД, об’єднує ряд провідних машинобудівних підприємств та інженерних центрів з більш ніж піввіковий історією.
Компанія заснована в 1995 році і сьогодні розвивається як клієнтоорієнтована інженерна індустріальна група.
УПЕК розробляє і виробляє підшипники та електродвигуни, електротурбокомпрессори і насоси, шліфувальні верстати з ЧПУ, трансмісії і шасі, кліматичні системи на базі повітряного циклу, причіпну сільгосптехніку, а також інші машини, устаткування, вузли та компоненти для залізничної, автомобільної, сільськогосподарської, енерго- і електромашинобудівної, оборонної, металургійної та інших галузей.
Індустріальна група тримає курс на кардинальне інженерне і виробниче переоснащення, засноване на повазі до традицій наших брендів та забезпеченні технічної спадкоємності випускаються.
Як компанія, орієнтована на майбутнє, УПЕК інвестує значні кошти в дослідницьку діяльність і технічні розробки. Інноваційну діяльність групи координує Науково-технічна рада.

Публічне акционерне товариство «ХАРТРОН»

hartron_stal_luchshim_kosmicheskim_predpriyatiem_strani

ПАТ «ХАРТРОН» являє собою холдингову структуру, до складу якої входять керуюча компанія, власне ПАТ «ХАРТРОН», і 10 підприємств, створених за участю керуючої компанії. Організаційно ПАТ «ХАРТРОН» підпорядковане Державному космічному агентству України. Керуюча компанія ПАТ «ХАРТРОН» є науковою організацією, має ліцензію ДКАУ на виконання робіт в космічній сфері. Крім виконання робіт з наукової тематики, керуюча компанія в інтересах підприємств ПАТ «ХАРТРОН» здійснює взаємодію з ДКАУ, міністерствами і відомствами України, нашими партнерами в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Керуючою компанією також ведеться робота з координації робіт дочірніх підприємств, пошуку нових замовлень. Підприємства, що входять до складу ПАТ «ХАРТРОН», розташовані в Харкові, Запоріжжі та Бердянську.
До складу ПАТ «ХАРТРОН» входять наступні підприємства:
НВП ХАРТРОН-АРКОС ЛТД Розробка систем управління ракетних комплексів і космічних апаратів, автоматизованих систем управління та систем діагностики для атомних електростанцій.
НВП ХАРТРОН-ПЛАНТ ЛТД Виготовлення апаратури систем управління ракетних комплексів і космічних апаратів, апаратури для атомних електростанцій, товарів народного споживання, пультів для залізниць і стативов.
ТОВ «НВП« ХАРТРОН-ЮКОМ »Розробка та виготовлення апаратури для систем управління космічних апаратів, телеметричної апаратури, волоконно-оптичних ліній зв’язку, систем телемеханіки та автоматизованих систем управління технологічними процесами для нафтогазової галузі.
НВП ХАРТОН-ЕНЕРГО ЛТД Розробка та виготовлення приладів автоматизації для атомних і теплових електростанцій, газових аналізаторів.
ТОВ НВП «ХАРТРОН-АСКОНД» Лтд Розробка підсистем системи управління РН PC-20 за програмою «Дніпро».
ТОВ «ВЕСТРОН» Підприємство, створене спільно з компанією «Westinghouse» (США). Проектування, виготовлення та впровадження під «ключ» автоматизованих систем управління технологічним і процесами для атомних, теплових електростанцій та інших промислових об’єктів.
НВП ХАРТРОН-ІНКОР ЛТД Розробка та виготовлення апаратури релейного захисту та автоматики для об’єктів енергетики, вокзальної автоматики.
НПП «ХАРТРОН-ЕКСПРЕС ЛТД» Розробка та виготовлення електрообладнання для рухомого складу залізниць та вокзалів.
ТОВ ВТП ХАРТРОН-ЕЛЕКТРОЗВ’ЯЗОК Послуги телефонного зв’язку та інтернет.
ТОВ «ХАРТРОН-ВІОЛІС» Дитячий оздоровчий комплекс у Бердянську.

ПАТ Харківський машинобудівний завод «ФЕД»

logo (1)

ПАТ Харківський машинобудівний завод «ФЕД» (ПАТ ХМЗ «ФЕД») — провідне підприємство по серійному виробництву і ремонту інтегральних гідроприводів, гідравлічних агрегатів, топливорегулююча апаратури авіаційно-технічного призначення, а також продукції для інших галузей промисловості. Завод «ФЕД» є постачальником авіаційних агрегатів для більшості авіабудівних заводів і авіаремонтних підприємств країн СНД. Авіаційні агрегати підприємства застосовуються практично на всіх видах цивільної та військової авіатехніки російського і українського виробництва. «ФЕД» є постачальником виробів для багатьох авіабудівних і авіаремонтних підприємств. Виготовляється серійно наступна продукція: вироби для авіатехніки: інтегральні гідроприводи; гідронасоси, насосні станції; топливорегулююча апаратура; гідроагрегати систем управління для вертольотів, літаків, ракетно-космічної техніки; вироби для бронетехніки: електропневмоклапани, гідропривід вертикалі; вироби для автомобілів, тракторів, дорожніх, будівельних, сільськогосподарських машин; агрегати гальмівної системи рухомого складу залізничного транспорту; агрегати систем управління газоперекачувальних станцій; оптичні приціли для стрілецької і мисливської зброї; вироби для гірничорудної техніки: голівка бурильна гідравлічна, клапан спускотормозной; побутова водосмесітельная арматура; фотоапарати і приналежності.

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство

top_03top_04

        Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, одне з найстаріших літакобудівних підприємств України, працює на авіаційному ринку більше 85 років. ХДАВП сьогодні — об’єднання декількох заводів, що забезпечує повний цикл робіт по серійному виробництву, доробці та технічного обслуговування в процесі експлуатації вироблених літаків. ХДАВП має сертифікати про схвалення виробництва, видані Державіаслужбою України та АР МАК, а також укладення з організації системи якості Бюро Верітас.

Сьогодні підприємство пропонує ринку регіональні пасажирські літаки АН-140-100 і різні модифікації багатоцільового літака АН-74 і дуже легкий літак ХАЗ-30. Першорядні завдання, які ХДАВП поставило перед собою — висока якість і надійність продукції, що випускається, модернізація виробництва і технологічних процесів, безумовна реалізація контрактів — дають нам впевненість в успішному майбутньому ХДАВП.

ХДАВП включає в себе Харківський авіаційний завод і завод з виготовлення товарів народного споживання «Сокольники» на основній виробничій площадці у Харкові, а також заводи ТОРА (м.Харків), ЧАТЗ (м Чугуїв), КМЗ (м Конотоп).

ПАТ «Електромашина»

logo_electromashina

      ПАТ «Електромашина» — одне з провідних машинобудівних підприємств України з більш ніж 140-річною історією. Основною продукцією підприємства понад 50 років є електричні машини постійного струму, краново-металургійні електродвигуни, електродвигуни для залізничного транспорту, електродвигуни для рудничних, тягових, контактних і акумуляторних електровозів, копальнева апаратура.

ПАТ «АВТРАМАТ»

766logo1

         ПАТ «АВТРАМАТ» — спеціалізований виробник поршнів широкої номенклатури із замкнутим циклом виробництва — від розробки оригінальної конструкції поршня і оснащення для його виготовлення — до серійного виробництва. Поршні, сконструйовані в ПАТ «АВТРАМАТ», наукомісткі і містять винаходи, що істотно підвищують їх споживчі властивості. ПАТ «АВТРАМАТ» виготовляє широку номенклатуру поршнів — більше 100 видів; діаметром від 60 мм до 310 мм до двигунів легкових, вантажних автомобілів, тракторо- комбайнової техніці, тепловозів і суднових дизелів, компресорів. В даний час підприємство виробляє поршні номінальних і ремонтних розмірів для двигунів ВАЗ, ЗМЗ, УМЗ, КАМАЗ, ЗІЛ, ММЗ, МеМЗ, СМД, АМЗ, ВМТЗ, ЯМЗ, ЧТЗ, а також двигунів тепловозів, дизель-генераторів і компресорів. Підприємство виробляє розробку конструкції, випробування поршнів, здійснює розрахунки робочих процесів ДВЗ. Налагоджено виробництво штангових глибинних насосів для свердловин нафтовидобувної галузі та запчастин до них.

Telesens International Ltd. (Headquarters)

telesens

          Telesens International ltd. (Лондон, Великобританія) — один з європейських лідерів в області розробки, поставки та супроводу програмних продуктів для різних галузей. Компанія заснована в 1998 році, в період динамічного розвитку систем зв’язку. Запропонувавши операторам найпередовіші та ефективні високотехнологічні рішення, в стислі терміни підприємство стало великим центром розробки програмних продуктів для телекомунікаційного бізнесу країн Європи, Азії та США. Компанія пропонує сучасні масштабовані продукти для міжнародних і національних операторів, що займають ключові позиції на ринку телекомунікацій своїх країн, таких як Deutsche Telekom AG (Німеччина), Київстар (Україна), Укртелеком (Україна), Казахтелеком (Казахстан), а також рішення, орієнтовані на середні та малі телекомунікаційні компанії. У галузі надання ІТ-послуг компанія виконує замовні проекти для різних ринків. До вертикальних ринків відносяться телекомунікації, спорт і розваги, паливно-енергетичний комплекс, охорона здоров’я і фармація, логістика та фінанси. Горизонтальні ринки включають білінгові системи, CRM-рішення, корпоративні інформаційні системи, системи електронної комерції, інтеграцію додатків на рівні підприємства, аутсорсинг бізнес-процесів. Центр розробок Telesens International знаходиться в Україні (ТОВ «Телесенс ІТ», Харків). Його система управління якістю підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2008, а кваліфікація співробітників — статусом сертифікованого партнера корпорацій Oracle, Microsoft та ін. Поєднання досвіду і динамічності, сучасного підходу до управління і високої кваліфікації персоналу, ефективних рішень, орієнтованих на клієнтів, і конкурентних цін — головні ринкові переваги Telesens International і основа успішності компанії.