Практика студентів

ПРАКТИКА – ЦЕ ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОЇ КАР`ЄРИ

Кожна людина вчиться конкретному майстерності або роботі з нуля.
Практика – це прекрасний привід ознайомитися зі своєю майбутньою роботою,
закріпити отримані знання та здобути навички.

 Особливість навчання в Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі – практична спрямованість підготовки студентів. Обов’язковим етапом навчання та умовою для отримання диплома є проходження практики на підприємстві. Починаючи з другого курсу  студенти  проходять навчальну та технологічну практики, завершуючи практичне навчання переддипломною практикою і захистом дипломного проекту.

Студенти вільні у виборі місця проходження практики. Коледж надає  можливість  пройти практичну підготовку  на базі підприємств – партнерів, з якими  укладені  договори про співпрацю та практику студентів: ТОВ «МАКСНЕТ», ТОВ «Укрлогіка»,  ДП «Машинобудівний завод «ФЕД», ЗАТ «Турбоатом», ПАТ «Электромашина», ПАО «Світло шахтаря», ТОВ «Telesens», ТОВ «Gameloft»,  компанії «FreshIT», ТОВ «Sigma Software», ТОВ «Nix Solutions» і багато інших включаючи профільні кафедри  НТУ «ХПІ». 
Якщо студент бажає пройти практику  в іншому місці  йому необхідно  домовитися про це безпосередньо на підприємстві, пред’явити в коледжі лист-запрошення та укласти двох- або тристоронню угоду про практику.

Фото з практики

Share
Show Buttons
Hide Buttons