Екскурсія до центру професійно-технічної освіти

Екскурсія до центру професійно-технічної освіти

Студенти та викладачі коледжу відвідали Харківський центр професійно-технічної освіти. Центр підпорядкований Державній службі зайнятості. Метою центру є якісне професійне навчання населення, забезпечення соціально-побутових умов проживання слухачів у гуртожитку, організація виробничої практики на провідних підприємствах регіону, сприяння працевлаштуванню та подальшому закріпленню випускників на робочих місцях. В своїй діяльності центр приділяє особливу увагу наданню освітніх послуг соціально-незахищеним верствам населення, особам з інвалідністю, молоді тощо. Для наближення умов навчання до потреб сучасного виробництва до викладання дисциплін залучаються найкращі викладачі та майстри виробничого навчання з великим практичним та педагогічним досвідом роботи.
Під час екскурсії було продемонстровано роботу всього обладнання, та дана можливість викладачам і студентам спробувати свої знання в куруванні обладнання. Також була проведена екскурсія навчальним закладом.
Проведення таких заходів завжди викликає не лише зацікавленість серед студентської молоді, а також надає привід замислитись над власним професійним майбутнім.

Share
Show Buttons
Hide Buttons