Стоп булінг!

Стоп булінг!

В рамках Всеукраїнського тижня права, зі студентами коледжу проведена бесіда «Стоп булінг!», та переглянуто фільм американського режисера, лауреата премії «Эмми» Лі Гірша — «Булер». Режиссер вперше прибув до України та представив «Буллера» українським глядачам, серед яких і студенти нашого коледжу.
Фільм розповідає історії двох американських підлітків та їхніх родин. Стрічка відзнята протягом одного навчального року. Режисер стрічки пропонує поглянути на сповнені болю, а часом і небезпеки, життя дітей, яких цькують однокласники. Лі Гірш викриває проблему, що виходить за географічні, расові, етнічні та економічні межі.
Для лауреата премії «Еммі» режисера Лі Гірша фільм є особистим: «Наді мною знущалися в середніх класах та й більшу частину дитинства. Багато в чому цей досвід і боротьба допомогли сформувати моє бачення світу. Я хочу, щоб цей фільм допоміг побороти замовчування, сором’язливість та реакцію на зразок «це ж лише діти» та вплинув не лише на тих, хто пережив чи є жертвою булінгу, а, передусім, на тих, кому конче треба розвивати у собі почуття емпатії».
Свого часу документальна стрічка «Булер» дала поштовх потужній кампанії з протидії булінгу в США. Саме тому, ми, в першу чергу, пропонуємо переглянути документальну стрічку батькам, освітянам та активістам, які шукають можливості захисту дітей від булінгу.
©Олександр Колісник

Share
Show Buttons
Hide Buttons