Турнір з волейболу серед дівчат, присвячений Дню студента

Турнір з волейболу серед дівчат, присвячений Дню студента

20 листопада на базі ВСП "ХКТФК НТУ "ХПІ" НТУ «ХПІ» відбувся товариський турнір з волейболу серед дівчат до Дня студента.
У змаганнях взяли участь: команда Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну», збірна студенток Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу та бронзові призерки тогорічної першості Харкова серед коледжів, господарки турніру – збірна команда студенток Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Відкрили турнір збірниці коледжів ХКТД та ХКТЕК; підсумок гри – 2 : 0 на користь студенток з Кооперативного. У другій грі «з’ясовували стосунки» команди ВСП "ХКТФК НТУ "ХПІ" та ХКТЕК. У цій грі, після рахунку 1 : 1 за партіями, за регламентом турніру було зіграно третю партію, в якій Фортуна була прихильна до наших гостей. Підсумок гри – 1 : 2 не на нашу користь. У так званому втішному фіналі доля поєдинку знов вирішувалася в третій партії. Цього разу нашим дівчатам пощастило більше, вони здобули перемогу у вирішальній третій партії, посівши в підсумку другу сходинку.
П’єдестал пошани:
I – Харківський кооперативний торгово-економічний коледж;
II – Харківський комп’ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
III – Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну».
По закінченні змагань команди були нагороджені почесними грамотами.
Зичимо всім учасницям команд здоров’я, натхнення та подальших успіхів у спорті!
©Олександр Колісник

Share
Show Buttons
Hide Buttons