Другий курс ТО у музеї програмного забезпечення та комп’ютерної техніки

Другий курс ТО у музеї програмного забезпечення та комп’ютерної техніки

У жовтні студенти другого курсу колишньої спеціальності «Обслуговування верстатів із програмним управлінням і РТК» , разом з викладачем інформатики Коліник О.О. відвідали Музей програмного забезпечення та комп’ютерної техніки.
У музеї представлені більше 300 експонатів, від стартового проекту Стіва Джобса до сучасних окулярів додаткової реальності Microsoft HoloLens.
Студенти із задоволенням слухали розповідь екскурсовода про розвиток сучасних цифрових технологій та історію вдосконалення засобів обчислення, розглядали експонати, що демонстрували головні етапи розвитку ігрових гаджетів, програмного забезпечення, персональних та професійних комп’ютерів.
Кожен квадратний метр експозиції уособлює комп’ютерну епоху, в якій співіснували як шафовидні суперкомп’ютери для підприємств, так і ігрові консолі з персональними комп’ютерами для звичайних людей.
Основним артефактами музею представники музею вважають Apple II – один із перших персональних комп’ютерів масового виробництва 1977 року та робочу станцію SiliconGraphicsIndigo, на якій робили спецефекти для таких кінофільмів як “Термінатор – 2” та “Парк Юрського періоду”. Із більш сучасних розробок на стендах можливо було знайти ігрову консоль 1995 року, в якій вперше був застосований ефект віртуальної реальності, перша модель Iphone та окуляри допоміжної реальності від компанії Microsoft.
Дякуємо засновникам та працівникам Музею програмного забезпечення та комп’ютерної техніки за проведену єкскурсію та можливість побачити розвиток комп’ютерної техніки.(авторський текст від Колісника Олександра)

Share
Show Buttons
Hide Buttons