ХКТК НТУ "ХПІ"

Харківський комп'ютерно-технологічний коледж НТУ "ХПІ"

Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном

8 — 10 листопада, в палаці спорту відбулася традиційна осіння ХІV Міжнародна виставка освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном — 2018».
Виставка – важлива подія у житті обласного центру, багатьом поколінням абітурієнтів вона допомогла визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Традиційно вона презентує для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомогає абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів, видавництв та досвід використання інформаційних технологій.
На заході представлені учасникі з України, а також заклади освіти, агенції та установи Ізраїлю, Литви, Польщі та Словаччини. Традиційно у виставці беруть участь представники вищої школи нашого регіону. У списку постійних учасників – Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ»ХПІ».Всі відвідувачі мали змогу отримати відповіді від представників коледжу та студентів, щодо освітніх програм та спеціальностей Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ».
За активну участь у проведенні ХІV Міжнародної виставки освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном — 2018» наш коледж отримав Диплом учасника виставки та подяку від організаторів.
Дякуємо організаторам виставки за надану можливість зустрітися із численною аудиторією майбутніх абітурієнтів.

Коледж запрошує всіх на незвичайний день відкритих дверей 31 березня о 10-00

 

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons