У ХПІ презентували кафедру електричних апаратів

У ХПІ презентували кафедру електричних апаратів

14 лютого в НТУ «ХПІ» відбулася презентація кафедри «Електричні апарати». Серед запрошених на зустріч були студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» ВСП "ХКТФК НТУ "ХПІ" НТУ «ХПІ». Була також представлена ​​сучасна техніка, яку використовують студенти і викладачі кафедри електричних апаратів університету для навчання і наукової роботи.

Захід пройшов в одному з коворкінгових просторів Політеху — Просторі ідей: Science & Museum / Арсенал Ідей Україна, де завідувач кафедри «Електричні апарати» професор Борис Клименко представив основну інформацію про кафедру — від її місця розташування до можливостей, які мають студенти та наукових напрямків.

За словами професора Бориса Клименка, студенти кафедри вивчають сучасний ринок електричних апаратів (безпечні розподільні системи, кліматичну техніку, системи «розумний дім» та інше). Після закінчення навчання вони можуть працевлаштуватися на провідні підприємства України та зарубіжжя, проектні організації та дослідницькі інститути електротехніки, енергетики, приватні компанії з розробки та виробництва сучасної електричної апаратури та електропобутової техніки.
«Наші студенти беруть активну участь у дослідницькій роботі та розробці нових апаратів, які в подальшому були рекомендовані промисловості; кращі студенти проходять практику і стажування за кордоном (Австрія, Чехія). Все це в подальшому дає можливість отримати хорошу високооплачувану роботу», — каже завідувач кафедри Борис Клименко. Він зазначає, що вчені і студенти можуть використовувати сучасне обладнання кафедри як для навчання, так і для науково-дослідницької діяльності. Оснащувати кафедру новими апаратами виходить за рахунок співпраці з різними фірмами і за допомогою отримання грантів. Зокрема, мова йде про грант фонду ім. Олександра фон Гумбольдта (Alexander von Humboldt-Stiftung). Крім того, ведеться активна робота зі співпраці з різними університетами інших країн.

Share
Show Buttons
Hide Buttons