День Збройних сил України: У НТУ «ХПІ» привітали Героїв

День Збройних сил України: У НТУ «ХПІ» привітали Героїв

Курсант Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ», який завоював «золото» в «Іграх нескорених» Олег Зімніков і старший лейтенант ЗСУ Герой України Василь Божок стали головними учасниками зустрічі, яка присвячена Дню Збройних сил України. Захід відбувся у науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ».

Привітати і поспілкуватися з військовими прийшли студенти НТУ «ХПІ» та  коледжу, співробітники і керівництво вишу, представники волонтерського руху та реєстрового козацтва.

Проректор ВНЗ Юрій Зайцев зазначив, що «Політех» пишається героями, які захищають нашу державу. За його словами, виш продовжує нести втрати — сьогодні налічується 29 загиблих військовослужбовців з Інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

«Було прийнято рішення створити монумент в пам’ять про загиблих. Є вже проекти пам’ятника. Крім того, ми відкриваємо благодійний фонд. Це така акція, яка повинна об’єднати нас усіх», — сказав він.

Директор наукової бібліотеки Лариса Семененко  привітала військових Василя Божока і Олега Зімнікова. Вона представила усім присутнім Героїв, розповіла про їхні біографії, військові та спортивні перемоги. До її привітання  приєдналися і студенти нашого коледжу: Копосова Юлія, Лукієнко Катерина, Кіяшко Діана, Глоба Вікторія та Сергєєв Олег, які підготували невеликі художні номери.

Share
Show Buttons
Hide Buttons