ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ПЕРШОКУСНИКІВ

Posted on

В Харківському комп’ютерно-технологічному коледжі НТУ ’’ХПІ’’  відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти. Студентську родину поповнило понад 233 першокурсників, які склали урочисту обіцянку берегти та примножувати кращі традиції коледжу, бути гідними почесного звання студента. З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери.

Таке свято молодості, романтики, прагнення жити і творити відбувається тут щороку. За давнім звичаєм української землі, добру справу розпочали зі слів директора коледжу Дідух Ірини Іванівни , яка привітала студентів з Посвятою, побажала миру в країні й в кожній родині, щоб гарно навчалися, зростали гідними працівниками. Відзначила, що зараз в нашій державі нелегкий час, але висловила впевненість у тому, що вступ коледжу – це гарний старт у самостійне майбутнє, з якого починається нелегкий шлях пізнання світу й самореалізації, який є першим кроком у доросле життя.

Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обіцянки студента коледжу». Також для першокурсників виступили творчі колективи коледжу. Після чого студенти взяли участь у святковій ході та святкових заходах з нагоди Посвяти в студенти в НТУ ’’ХПІ’’,  де гідно представили коледж.

Тож, дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє країни. Нехай вам щастить, молоде покоління студентського братства!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.