Списки студентів І курсу для отримання стипендій

Posted on
Рейтинг груп ВВ — 117 та ЗА — 117
1 Орлов Антон Дмитрович 28,1 ВВ — 117
2 Чернов Олег Вадимович 28,2 ЗА — 117
3 Бойко Владислав Олександрович 27,5 ЗА — 117
4 Лємєшев Андрій Віталійович 26,1 ВВ — 117
5 Морєв Олексій Ігорович 26,1 ЗА — 117
6 Руденко Антон Олегович 25,9 ВВ — 117
7 Фарига Руслан Миколайович 25,4 ВВ — 117
8 Жученко Сергій Олегович 25,3 ВВ — 117
9 Омельченко Семен Андрійович 25,3 ЗА — 117
10 Нестеренко Максим Валерійович 25,3 ЗА — 117
11 Кобелєв Данило Сергійович 25,2 ВВ — 117
12 Слиш Святослав Сергійович 25,1 ВВ — 117
13 Степанець Денис Андрійович 25,1 ЗА — 117
14 Самойленко Богдан Владиславович 25 ВВ — 117
15 Микитенко Ірина Миколаївна 25 ВВ — 117
16 Шаталов Вячеслав Анатолійович 24,6 ЗА — 117
17 Єна Руслан Сергійович 24,2 ВВ — 117
18 Євсюков Кирило Віталійович 23,8 ЗА — 117
19 Кондратов Максим Геннадійович 23,7 ВВ — 117
20 Ламико Артем Сергійович 23,4 ВВ — 117
21 Власенко Данило Сергійович 23,4 ВВ — 117
22 Ковалюха Сергій Сергійович 22,8 ВВ — 117
23 Ликова Анастасія Ігорівна 22,6 ВВ — 117
24 Бігун Роман Миколайович 22,6 ЗА — 117
25 Мнацаканов Владислав Едуардович 22,5 ВВ — 117
26 Постольний Костянтин Андрійович 22,5 ВВ — 117
27 Шелест Дмитро Сергійович 22,4 ЗА — 117
28 Дудко Роман Олександрович 22,3 ЗА — 117
29 Кутиков Кирило Олександрович 22,3 ЗА — 117
30 Подойма Сніжана Сергіївна 22,2 ВВ — 117
31 Шадрін Роман В`ячеславович 22 ЗА — 117
32 Кучерявий Нікіта Богданович 21,9 ЗА — 117
33 Мікульський Сергій Павлович 21,4 ЗА — 117
34 Муслем Мухамед Рамі 21,4 ЗА — 117
35 Попов Валерій Костянтинович 20,4 ЗА — 117
Рейтинг групи ТО — 117
1 Заводинський Андрій Владиславович 32,7
2 Врюкало Дмитро Максимович 30,7
3 Желанов Никифір Денис Євгенович 30,3
4 Євсєєв Олексій Ігорович  29,4
5 Матвієнко Єгор Павлович 28,5
6 Нагорний Владислав Костянтинович 27,5
7 Тимошенко Богдан Ярославович 27,3
8 Капуста Олександр Юрійович 27,2
9 Вигівський Данило Віталійович 27
10 Бакун Денис Олександрович 26,8
11 Жбанков Валентин Євгенович 26,4
12 Чугунков Ілля Володимирович 26,4
13 Полісан Ігор Олегович 26,1
14 Ринковський Іван Костянтинович 26,1
15 Шепелюк Богдан Володимирович 25,9
16 Семенюк Артем Станіславович 25,7
17 Проценко Сергій Сергійович 25,4
18 Богородицький Данило Дмитрович 24,9
19 Паутов Владислав Сергійович 24,8
20 Цоменко Денис Ігорович 24,4
 

Рейтинг групи ПТ — 117

1 Усанін Олександр Валентинович 27,1
2 Вовк Олександр Олександрович 25,9
3 Злобін Сергій Сергійович 24
4 Малюта Віталій Віталійович 23,3
5 Ситнік Богдан Миколайович 23,3
6 Аргунов Вадим Костянтинович 23,3
7 Панов Олексій Павлович 23
8 Калашник Денис Олексійович 22,7
9 Дзюба Данило Максимович 21,6
10 Пивко Данило Эвгенович 21,5
11 Гнатюк Денис Євгенійович 21,4
12 Миненко Олексій Олександрович 21,3
13 Гейда Руслан Миколайович 21,3
14 Любежанін Кирил Артемович 21,2
15 Топчий Віталій Володимирович 21,2
16 Гороховцев Ярослав Олексійович 21,1
17 Фільчаков Вадим Олексійович 20,2
18 Бахадурі Насір Башірович 19,9
 

 

Рейтинг групи ОПК — 117

св-во укр мова матем
1 Анучний Дмитро Павлович 32,4      
2 Глоба Вікторія Вікторівна 30,1      
3 Єна Денис Олександрович 29,8      
4 Король Ілля Юрійович 29,6      
5 Хахалєва Євгенія Вікторівна 29,5      
6 Привалов Савва Олегович 29,3      
7 Дьяконенко Іван Васильович 29      
8 Губарь Данило Сергійович 28,9      
9 Бутенко Владислав Андрійович 28,8 10,8 10 8
10 Батиєва Дар`я Павлівна 28,8 10,8 11 7
11 Молочний Святослав Едуардович 28,7
12 Чубик Ярослава Борисівна 28,1
13 Пахомов Олег Вікторович 28
14 Єлтишев Павло Ігорович 28
15 Фефелова Злата Євгенівна 28
16 Бондаренко Сергій Вікторович 27,9
17 Говдерчак Анастасія Павлівна 27,9
18 Ручіна Світлана Миколаївна 27,6
19 Борисов Артем Арменович 20,2
20 Дорошев Денис Олегович 16,9
20 б місць — 45% = 9 студентів. Студенти Бутенко В.А і Батиєва Д.П мають однакову загальну
кількість балів, однаковий середній бал свід-ва про закінчення 9кл. Перевага була віддана
ст Бутенко В.А. враховуючи бали за складання вступних випробувань, а саме математики
тому що математика є основним предметом цієї спеціальності
 

Рейтинг групи РПЗ — 117

1 Галицька Ольга Віталіївна 33,6
2 Зябліцев Кирило Олександрович 32,2
3 Грюков Артем Михайлович 30,8
4 Кошаренко Дмитро Сергійович 30,7
5 Хлинін Ігор Максимович 30,4
6 Швець Надія Олександрівна 30,4
7 Юшко Володимир Романович 30,4
8 Лебедь Катерина Михайлівна 30,1
9 Паніотов Гліб Володимирович 30,1
10 Ольховський Валентин Миколайович 30
11 Кулик Олександр Вадимович 29,9
12 Макаров Данило Олександрович 29,6
13 Малахов Сергій Дмитрович 29,6
14 Назарук Олександр Олександрович 29,6
15 Іванов Олег Олександрович 29,3
16 Зельський Володимир Іванович 29,3
17 Спесівцев Пилип Ігорович 29,3
18 Іршенко Єгор Володимирович 29,1
19 Грачов Іван Сергійович 28,8
20 Король Софья Григорівна 28,2
21 Мішина Інна Романівна 25,6
22 Охріменко Владислав Віталійович 21,7

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.